KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13005283
nr 1300 5283
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Pastell, Figur, Signerad. Motivet: 49x22 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:30:32
13/1 17:56:51
100 kr
13/1 19:32:15
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson